HAKKIMIZDA

BAYTEM MOTORLU ARAÇLAR TİC.LTD.ŞTİ 

Firmamız, mazisinde DEUTZ marka motorlar ve bir çok endüstriyel uygulama ile ilgili yaklaşık 50 yıllık deneyimi ile 2004 yılında kurulmuştur. Bugünlere ulaşmamız ise günümüz teknolojik koşullarını her daim yakalayan yenilikçi, dinamik ve adaletli bir yapıya sahip oluşumuz ile mümkün olabilmiştir. Firmamız başkent Ankara'da yerleşik ve merkezi bir lokasyona sahip olması sebebiyle hizmetlerini sadece İç Anadolu bölgesinde değil, ülkemizin diğer tüm coğrafik bölgelerinde ve aynı zamanda yurt dışında hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız, yedek parça tedariği ve garanti kapsamındaki motorların satış sonrası hizmetleri konusunda DEUTZ AG’ nin  gözde yetkili bayilerinden birisi olup aynı zamanda DEUTZ AG tarafından üretilen yeni motor satışlarını da gerçekleştirmektedir.

BAYTEM MOTORLU ARAÇLAR TİC.LTD.ŞTİ, müşteri portföyünü her geçen gün geliştirmektedir. Bu bağlamda ülkemizin tüm özel ve resmi kuruluşlarına geniş yedek parça yelpazesi, yerinde servis hizmeti, donanımlı atölyesi, eğitimli personeli ve fiyat cazibesiyle destek vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Öncelikli tercih sebebiniz olabilmek; güvenilirlik, tecrübe, hızlı servis ve kalite terimleri düşünüldüğünde akla gelen ilk isim olabilmektir.

Misyonumuz

Müşterilerimize daha iyi daha hızlı bir şekilde hizmet ulaştırabilmek, firmamızı geleceğe güvenle taşıyabilmek, sektörümüze prensiplerimiz doğrultusunda yeni nesiller yetiştirip kazandırarak uzun vadede kalıcı olabilmektir.

BAYTEM Motorlu Araçlar Tic. Ltd. Şti. BAYTEM © 2024